Участь циклової комісії природничих дисциплін в науково-практичній конференції

13 березня 2024 року відбулася Міжвузівська науково-практична конференція "Ризики загроз та шляхи формування безпеки під час воєнного стану" на платформі Google Meet.

Науково-практична  конференція  організована ММО викладачів охорони праці та безпеки життєдіяльності та ММО голів профспілкових організацій студентів за підтримки Ради директорів ЗФПО та Інституту модернізації змісту освіти.

Викладачі циклової  комісії  природничих дисциплін   Олена ВАСЬКОВСЬКА,  Ольга ОРЛОВА , Антоніна СТОЛЯРЕНКО,  Марія КУШНІРОВА , Юрій ЇВЖЕНКО та Олена СВИРИДЕНКО взяли активну участь у даному заході.

Студенти  КІУтЗ  НАУ  Остап СТЕПУРА  559КБ ,  Вікторія  САМОХВАЛ  577М,   Аліна  БРАЖНИК  577М ,  Анастасія  БАЦАН 577М,   Софія  ГЕРМАНОВИЧ 588ВП ,  Ангеліна ІСАКОВА 591Т ,  Владислава  ЧУМАК 591Т ,  Ангеліна  РАПОВА 304М,  Роман ДРАЧОВ  585КБ,  Анна АЙКАЛО 577 М , Михайло КОШИК  577 М  та  Роман  БЕЗШКУРИЙ  585КБ   представили свої  презентації, в яких досить  детально та змістовно  розкрили  питання ризику загроз та шляхи формування  безпеки під час воєнного стану, питання  хімічних загроз,  хімічної зброї,  кібербезпеки та  психологічної  підтримки.