Ярмарка професій в м. Обухів

16 березня 2016 року Промислово-економічний коледж разом з Інститутом доуніверситетської підготовки НАУ на запрошення Київського обласного центру зайнятості провів профорієнтаційний захід - презентацію коледжу на базі ЗНЗ м. Обухова, а також узяв участь у «Ярмарку професій», що проходив на базі Обухівського міського районного центру зайнятості. Мета запланованих масових профорієнтаційних заходів – поінформувати старшокласників  загальноосвітніх навчальних закладів м. Обухіва  про діяльність ПЕК НАУ як одного із кращих ВНЗ І-ІІ рівня акредитації країни з метою залучити до навчання кращих випускників міста.

Понад 500 учнів 9–11 класів м. Обухова як у ЗНЗ, так і на «Ярмарку професій» змогли отримати вичерпні відповіді фахівців  коледжу про особливості навчально-виховного процесу, проходження практики, працевлаштування, наукову діяльність.

Керівництво ЗНЗ та Обухівського міськрайонного центру зайнятості подякувало представникам коледжу за високу організацію заходів з профорієнтації.