ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВЯ 2015

19 травня 2015 року на стадіоні коледжу відбувалося справжнє дійство. О 10 годині вишикувалися всі студенти коледжу разом з класними керівниками для проведення параду учасників. Прозвучало привітальне слово директора Пономаренка О.В., яке підбадьорило молодь та надихнуло на перемоги у змаганнях. Найкращими спортсменами – студентами було піднято прапор, головний суддя Баронов В М  проінформував всіх про черговість заходів. Все починалося з перевірки домашнього завдання, яке оцінювали представники профкому: привітання від групи,єдина спортивна форма,емблема та газета групи. Потім відбулися змагання на першість коледжу: естафети, легка атлетика,гімнастика, перетягування канату,поштовх гирі, стрітбол, настільний теніс, волейбол,міні – футбол тощо. Завершувалося спортивне свято футболом між командою студентів, шо посіли ІІ місце серед команд ВНЗ І -ІІ рівнів акредитації м. Києва та командою викладачів на чолі з директором коледжу. Всі переможці змагань були відзначені дипломами,медалями та тортами від профкому студентів.