Педагогічна рада КІтУ НАУ: підсумки 2020-2021 навчального року

30 червня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» було проведено Педагогічну раду у форматі відеоконференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet. Основними питаннями порядку денного були: розробка і впровадження силабусів в КІтУ НАУ; розвиток студентської наукової діяльності та наукова співпраця викладачів і здобувачів освіти; затвердження нормативних документів освітньої діяльності КІтУ НАУ (Положень) у новій редакції, освітньо-професійних програм та навчальних планів вищої та фахової передвищої освіти; планове педагогічне навантаження на 2021-2022 н.р. Під час проведення Педагогічної ради було обговорено результати 2020-2021 н.р. та перспективи і плани нового 2021-2022 н.р.

Сердечно дякуємо колективу коледжу за активну і плідну роботу та щиро бажаємо нових досягнень, успіхів, творчого натхнення та високих результатів!