Масштабний проєкт KMAN-HUB «KYIV FUTURE» Київської Малої академії наук: вітаємо з почесним ІІ місцем нашого студента у складі команди «STANDOFF»

18-19 травня 2021 року відбувся ІІ Марафон рішень для столиці від Київської Малої академії наук  у межах проєкту KMAN-HUB «KYIV FUTURE», під час якого було проведено  онлайн-хакатон, ідеєю якого є  генерація рішень, що направлені на розв’язання  проблем міста Києва. Учасникам заходу, юним науковцям, було запропоновано згенерувати бачення, ідеї та рішення проблеми заторів на дорогах столиці та    продемонструвати відповідні інноваційні ідеї та стартапи.

За підсумками конкурсу почесне ІІ місце отримав стартап  «ICamDor» - універсальна система керування світлофорами на вулицях міста Києва на основі штучного інтелекту для створення «зелених» коридорів та інших рішень з метою зменшення заторів на дорогах.  Проєкт був представлений  командою «STANDOFF», учасником якої є Олександр Павлюк, студент 4-го курсу навчання відділення інженерії програмного забезпечення КІтУ НАУ.

Сердечно вітаємо Олександра та щиро бажаємо нових інноваційних ідей і проєктів, здійснення мрій та перемог!