Студенти КІтУ НАУ – учасники вебінару з представниками міжнародних логістичних консалтингових компаній і TOYOTA

27 квітня 2021 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучилися до участі у вебінарі  з представниками міжнародних логістичних консалтингових компаній і TOYOTA, що було організовано кафедрою логістики факультету транспорту, менеджменту та логістики Національного авіаційного університету. Захід було проведено англійською мовою.

Під час вебінару було розглянуто такі теми: «Консалтингові рішення для компаній: ŠKODA, Gasunie, Сінгапурський аеропорт, Transavia, Star Alliance» (спікери Генрі Юркаускас, Олексій Купріянов, Світлана Лубко, Лондон (Велика Британія); «Система бережливого виробництва Toyota: постійне вдосконалення виробництва, гнучкі методології і система управління якістю» (спікер Шіо Танахаші (Кіото, Японія); «Логістичні рішення Sopra Steria для французьких транспортних компаній: Airbus, AirFrance, Renault, Французькі залізниці, Паризький аеропорт і пошта» (спікери Джонатан Пуассон та Анна Дзеркаль (Ліон, Франція).

Дякуємо спікерам за цікаві і змістовні доповіді, а також організатором за високий професійний рівень підготовки заходу!