Вибори Голови та формування нового складу Ради Студентського наукового товариства коледжу

Вибори Голови та формування нового складу Ради Студентського наукового товариства коледжу

12 лютого 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі  «Фаховий Коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» відбулися загальні збори членів Студентського наукового товариства коледжу. Основними питаннями порядку денного були:

- звіт голови Студентського наукового товариства за 2019-2020 рр.;

- вибори Голови Студентського наукового товариства;

- обрання заступника Голови та секретаря студентського наукового товариства.

- формування нового складу Ради Студентського наукового товариства (представники відділень).

Відповідно до результатів відкритого голосування членів СНТ (згідно Положення про СНТ КІтУ НАУ), більшістю голосів Головою СНТ КІтУ НАУ було обрано студента групи 601-ПТБ – Григоряна М.Д., а також сформовано новий склад  Ради СНТ з найбільш активних, цілеспрямованих і мотивованих членів СНТ, що мають досвід організаційної та наукової діяльності, у такому складі:

- Голова – Мурад Григорян, відділення економіки та права;

- заступник Голови – Вікторія Баклашко, відділення інженерії програмного забезпечення;

- секретар –Михайло Шпиль, відділення інженерії програмного забезпечення;

- члени Ради – представники відділень:

1. відділення економіки та права - Марина Гурина, Данило Матійко, Дар’я Толстіхіна;

2. відділення інженерії програмного забезпечення – Анатолій Шевченко, Єлисей Целованський.

Бажаємо нашим студентам активної студентської наукової та організаційної діяльності, а також високих результатів та нових здобутків у коледжі та за його межами: натхнення, успіхів і перемог!