Лекція «Управління змінами» представників Единбурзької бізнес-школи Університету Геріот-Ватт

Лекція «Управління змінами» представників Единбурзької бізнес-школи Університету Геріот-Ватт

11 лютого 2021 року представники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» взяли участь у  презентації оновленого МВА-курсу «Управління людьми, процесами та організацією», що входить до програми МВА Единбурзької бізнес-школи. В межах презентації курсу викладачі коледжу долучилися до лекції «Управління змінами», яку провела Олена Сергєєва, затверджена тьюторка Единбурзької бізнес-школи Університету Геріот-Ватт.

Інформація і знання, отримані під час заходу, є особливо актуальними у викладанні навчальних дисциплін «Менеджмент», «Теорія прийняття управлінських рішень», «Стратегічне управління підприємницькою діяльністю», «Управління кар’єрою» та ін. Щиро дякуємо організаторам за цікаву презентацію та змістовну лекцію.