«Освіта в умовах пандемії: соціологічний вимір»

14 грудня 2020 року заступник директора з навчально-методичної роботи та гуманітарного розвитку Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету Литовченко І.В. взяла участь у відкритій лекції «Освіта в умовах пандемії: соціологічний вимір», яку провела завідувач кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету, доктор соціологічних наук, професор – Хомерікі О.А. Захід було організовано у форматі відео конференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet.

Під час лекції учасники мали можливість розглянути питання дискусії щодо обʼєкту і предмету соціології освіти, особливостей освіти як соціального інституту, функцій освіти в умовах перманентних змін, сучасних і некласичних теорій про освіту, а також дізнатися про сучасні практичні аспекти соціології освіти та особливості соціологічного аналізу освіти в умовах пандемії, що є актуальною глобальною проблемою сучасного суспільства.