Нові конкурси тижня спеціальності «Видавництво та поліграфія» та наші студенти-переможці!

18 листопада 2020 року, в середу, у рамках продовження тижня спеціальності «Видавництво та поліграфія» відбувся конкурс фотомонтажу у програмі Adobe Photoshop - «Фантастичні дубль-істоти». Студентам необхідно було продемонструвати свої навички роботи в програмі Adobe Photoshop, а також креативне мислення та нестандартний підхід до вирішення практичних завдань. Важливо, що у цьому конкурсі студенти третього і четвертого курсів навчання «на відмінно» виконали поставлені завдання, створивши якісні, професійні, майстерні роботи.

19 листопада, у четвер, тиждень спеціальності продовжився відкриттям онлайн виставки арт-об'єктів «Друге життя старої книги». Для виставки студенти створили цікаві нестандартні проєкти, багато з яких мають філософський підтекст.

20 листопада, у п’ятницю, у коледжі відбулась панельна дискусія на тему «Сучасні технології у комп’ютерному дизайні та поліграфії». Доповідачі підготували цікаві виступи, що викликали інтерес у слухачів. Організація подібних заходів дозволяє студентам обмінятися досвідом з іншими учасниками, формувати безцінні навички публічних виступів, а також отримати змістовні поради від викладачів.

Яскравим фіналом тижня спеціальності «Видавництво та поліграфія» стало оголошення переможців конкурсів. Найбільш активними учасниками, а також переможцями стали такі студенти коледжу:

Подяка за участь у майстер-класі «Верстка журнальних видань»:

• Вашуленко Олександра;
  • Воронюк Ганна;
  • Бєлаш Карина;
  • Рогачова Вероніка;
  • Примаченко Ілля;
  • Паршенко Анастасія;
  • Чекотун Даша;
  • Саєнко Катерина.

Конкурс вітальних листівок «З Новим Роком!»:

Гран-прі: Гурина Марина;

І місце: Козинець Настя;

ІI місце: Коняєва Олександра;

ІII місце: Довгодько Марія.

Конкурс «Мистецтво типографіки»:

І місце: Гурина Марина;

ІI місце: Козинець Анастасія;

ІII місце: Довгодько Марія, Піднебесна Ольга.

Конкурс «Фантастичні дубль-істоти»:

І місце: Чучко Валерія: «Пташка + Лисиця = Пталис»;

ІІ місце: Білоус Ангеліна  «Білка+ лисиця = Білсиця»;

ІІІ місце: Рогачова Вероніка: «Папуга + Видра=Видрага».

Виставка арт-об’єктів «Друге життя старої книги»:

І місце: Кузьменко Дарина «Жива книга» та Воронюк Ганна «Серце книги»;

ІІ місце: Романенко Олександра «Та, що не літа» та Коняєва Олександра «Мудрість»;

ІІІ місце: Гурина Марина 312 ВП «Книга - відображення нашої душі».

Окрема подяка студентам груп 312-ВП та 412-ВП за цікаві і змістовні виступи під час панельної дискусії «Сучасні технології у комп’ютерному дизайні та поліграфії».

Дякуємо всім учасникам тижня спеціальності та бажаємо успіхів у навчанні та подальшій кар’єрі!