Лекція генерального директора Київського міжнародного інституту соціології В.Паніотто «Exit-poll: розвиток і методика проведення»

20 жовтня 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету долучилися до відкритої лекції «Exit-poll: розвиток і методика проведення», яку провів український соціолог, доктор філософських наук, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології В.Паніотто. Захід було організовано на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка в онлайн форматі.

У заході взяли участь науковці, викладачі та студенти з різних установ та закладів освіти, що сприяє науковій комунікації та обміну практичним досвідом. Під час лекції учасники мали можливість поглибити свої знання з питань історії розвитку та практики проведення екзит-полів, формування вибіркової сукупності, процедури та інструментарію, а також дізналися про досвід Київського міжнародного інституту соціології у проведенні експрес-опитувань у день виборів в Україні.