Майстер-клас з особливостей SEO просування сайту

3 серпня 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету долучилися до участі онлайн у майстер-класі «Як просунути свій сайт в ТОП-1Google та Яндекс». Майстер-клас проводив засновник Акдемії SEO та розробник відомих SEO курсів – Павло Шульга.

Під час заходу учасники мали можливість поглибити свої знання з SEO-маркетингу, особливостей впливу мобільної революції на SEO, підвищення авторитету бренду в Google та Яндекс, захисту персональних даних користувачів, візуалізації контенту, алгоритму Google Bert та RankBrain, Web-аналітики тощо, що є важливими кроками у просуванні і розвитку сайту. Напередодні заходу представники коледжу отримали чек-листи з Seo просування сайту в 2020 році.

Ми щиро дякуємо Акдемії SEO за можливість участі у заході та поглибленні своїх знань з питань SEO просування сайту, що є надзвичайно актуальними в умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій.