Державна атестація випускників КІтУ НАУ в період загальнонаціонального карантину

У період загальнонаціонального карантину, з 22.06-2020 р. по 25.06.2020 р.,  у Фаховому коледжі інженерії та управляння Національного авіаційного університету відбулися комплексні державні екзамени та захисти дипломних проєктів. Означені заходи проводилися з обов`язковим  дотриманням усіх протиепідемічних вимог та рекомендацій:

• вимірювання температури за допомогою безконтактного термометра;
  • розташування антисептиків та забезпечення додаткових засобів індивідуального захисту (масок) біля вхідних дверей та в навчальних аудиторіях;
  • здійснення систематичного провітрювання та дезінфекції приміщень;
  • забезпечення соціального дистанціювання не менше 1,5 м;
  • перебування в аудиторіях не більше 10 осіб;
  • розміщення на інформаційних стендах повідомлень про дотримання соціальної дистанції та санітарно-гігієнічних норм;
  • тощо.

До приміщення коледжу не допускаються особи з температурою тіла більше 37.2 С, ознаками респіраторних хвороб (кашель, нежить, біль у горлі, загальна слабкість), без масок або респіраторів.

Адміністрація КІтУ НАУ дбає про ваше здоров`я і створює максимально безпечні та комфортні умови для всіх учасників освітнього процесу.