Панельна дискусія та нагородження переможців

Панельна дискусія на тему «Сучасні технології у комп’ютерному дизайні та поліграфії» відбулася в рамках тижня спеціальності 186 Видавництво та поліграфія. Студенти виступили з доповідями, що присвячені актуальним проблемам у сучасній поліграфії та пошуку шляхів їх вирішення.

Одразу після виступів студентів прийшов час нагородження учасників та переможців конкурсів тижня комп’ютерного дизайну. Грамоти та подяки отримали:

Конкурс векторної графіки «Бізнес візитівка»

1. Довгодько Марія

2. Кирієнко Олександр

3. Коняєва Олександра

Конкурс растрової графіки

1. Бєлаш Карина

2. Вашуленко Олександра

3. Кузьменко Дарина

та окрема подяка за участь Марченко Владиславу

Конкурс «Мистецтво типографіки»

1. Воронюк Ганна

2. Рогачова Вероніка

3. Кузьменко Дарина

Конкурс листівок «З Днем народження!»

1. Вашуленко Олександра

2. Бєлащ Карина

3. Воронюк Ганна

Окрема подяка групі 212-ВП за активну участь в діловій грі «Сучасна поліграфія». Також подяки за участь у конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»  вручені Трачук Анастасії, Смеян Діані, Єфановій Вікторії, Примаченко Іллі та Бєлаш Карині.

Дякуємо всім учасникам та переможцям заходів, бажаємо успіхів у навчанні та подальшій кар’єрі!