Вітаємо випускників!

Вітаємо випускників комісії Телекомунікації та радіотехніки із успішним захистом дипломних проектів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста!

На розгляд до Державної екзаменаційної комісії було подано дипломні проекти із обов’язковим виготовленням виробу. Дипломне проектування викликало неабиякий інтерес у студентів, оскільки тематика проектів була їх власним вибором і відрізнялася особливою актуальністю.

Студенти разом із дипломними керівниками виготовили робот-пилосос, робот-мийник вікон, катер на дистанційному керуванні для завозу приманки, систему дистанційного керування дзвінками в коледжі, маніпулятор «Біонічна рука», світлодіодне інформаційне табло для спортивних заходів тощо.