Молодь має права

17 квітня 2018 року у коледжі відбувся ряд заходів, організованих цикловою комісією з права. Голова комісії Селезень Г.В. виступила перед студентами зі вступним словом. Опісля був проведений семінар - тренінг «Молодь має права».

Представники Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів показали фільм про молодь, що знаходиться в місцях позбавлення волі і обговорили його зі студентами. Надзвичайну цікавість викликало проведення ними майстер-класу «Ти і поліція».

Запрошені інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Києві провели тематичну бесіду зі студентською молоддю, відбувся диспут.

З великою увагою молодь слухала студента Камоцького Максима, який підготував та оприлюднив інформацію на тему «Шляхи протидії торгівлі людьми».

Голова студентської профспілки Ївженко Ю.В. також долучився до проведених заходів,виступивши перед студентами із лекцією    « Профспілки на захисті трудових прав української молоді».