«ЕКОНОМІЧНИЙ ДВОБІЙ»

17.04.2018 р. та 18.04.2018 р.  у рамках тижня економіки були проведені відбіркові тури ділової гри «Економічний двобій» у всіх групах економічних спеціальностей 3-го курсу.

Студенти показали глибокі знання з багатьох економічних дисциплін та проявили високий рівень компетентності в економічній діяльності та з вищеназваних дисциплін. Студенти-третьокурсники продемонстрували самостійність, адаптивність, ініціативність, креативність, творчий підхід та уміння знайти вихід з штучно створених складних умов і подолати їх.

З кожної групи було обрано команду переможців, що братиме участь у фінальному турі гри.

Відбіркові тури та фінальне змагання проводять викладачі: Іщак О.В., Насібович Т.В., Шелудченко М.В.

Список команд переможців з кожної групи:

301-ЕП:

1. Лістрова Маргарита – капітан команди;
  2. Завертана Марина;
  3. Руденко Аліна.

303-БО:

1. Здорикова Катерина;
  2. Олешко Павло;
  3. Онопрієнко Владислав – капітан команди;
  4. Сопіна Анастасія;
  5. Терес Катерина.

304-КД:

1. Гарманчук Світлана;
  2. Мовсумов Рідан;
  3. Павлов Євгеній – капітан команди.

305-ІДП:

1. Козиревич Юля;