До річниці Чорнобильської катастрофи

16.04.2018року викладачем Миронович І.П. було організовано тематичну екскурсію до музею «Чорнобиль» зі студентами групи 212-ВП.

Там студенти побачили унікальні відеоматеріали, комп'ютерні програми про катастрофу та її наслідки, діючу трифазну діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», діючий макет енергоблоку ЧАЕС.

Одним із найсильніших з емоційного впливу елементів музейної експозиції можна назвати коридор, у якому до стелі підчеплені таблички з назвами населених пунктів (це імена мертвих нині міст і сіл, покинутих жителями після аварії).

Але, вже сьогодні в чорнобильській зоні знову з'явились унікальні для України бурі ведмеді, зубри і відновлюється дика природа, в деякі села повертаються люди.