ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ГОЛОВОЮ ВУТ «ПРОСВІТА» КИРИЛОМ СТЕЦЕНКОМ

08 листопада 2017 року в коледж завітали поважні гості. До Дня української писемності та мови комісією філологічних дисциплін було проведено надзвичайно цікавий захід – зустріч з Головою ВУТ « Просвіта» Кирилом Стеценком та головою районної « Просвіти» Зоєю Голотою. Захід відбувався в актовій залі, де студентка коледжу , голова осередку « Молодої Просвіти» коледжу Дудік Ганна, привітавши присутніх, розповіла про роботу просвітян коледжу. Голота З.Я вручила Почесні грамоти Всеукраїнського товариства « Просвіта» за внесок у справу Українського національного відродження, розвиток української культури, самовіддану працю на теренах духовного утвердження рідного слова  директору коледжу Пономаренку О.В., Трегубовій Г.М., Дуксенко О.П., Дудік Ганні. Найцікавішим етапом зустрічі стала розмова з Кирилом Стеценком, який розповідав , грав на скрипці, співав -  і все це разом зі студентами, що прийшли на зустріч.