ПЕК НАУ на виставці «Інноватика в сучасній освіті 2017»

24 жовтня 2017 р.  у Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», організатором якої є Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародний Освітній Форум - професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:

• виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти;

• виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв;

• виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;

• науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;

• конкурси для учасників.

Промислово-економічний коледж традиційно прийняв активну участь у роботі конференцій, круглих столів, семінарів. Викладачі та студенти в рамках роботи виставки представили презентацію про коледж, мали нагоду поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами, їх батьками та вчителями і запросити на навчання!