Участь у міському семінарі

18 березня 2017 року актив студентів та викладачі коледжу взяли участь у семінарі на тему «Насильство серед учнівської та студентської молоді: алгоритм протидії», що відбувся у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи 13). На якому обговорювались питання профілактики та надання допомоги у разі насильства, практичні рекомендації щодо надання допомоги у разі психічного насильства – булінгу.
Після семінару студенти відвідали Восьму міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» та П'яту міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu» який проводився у Київському Палаці дітей та юнацтва. Цього року у роботі виставки взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.