ЗАВЕРШЕННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО МІСЯЧНИКА

Викладачі комісії філологічних дисциплін ( голова Строкач В.В.), провівши цілу низку заходів з нагоди дня народження та дня пам’яті Шевченка Т.Г., спланували та провели на завершення свято поезії поета. Святково одягнені, усміхнені, овіяні почуттям патріотизму, студенти першого та других курсів із величезним задоволенням декламували вірші великого Кобзаря. Дівчата та хлопці у вишиванках  були зацікавлені інформацію з презентацій про життєвий та творчий шлях поета. Особливо запам’яталися  розповіді про Шевченка - художника , історичні місця ,пов’язані з перебуванням там письменника, архітектурні будови, пам’ятники . Студентство було вдячне викладачам української мови та літератури Трегубовій Г.М., Строкач В.В., Шевченко В.А. за організацію заходу.